Zamówienia


Zamówienia indywidualne

1. Pracownia realizuje zamówienia indywidualne/spersonalizowane. Chęć zamówienia takiego projektu Klient może zgłosić przez formularz kontaktowy i tą drogą uzgadniać szczegóły lub podjąć dalszą konwersację przez IG:tojestwdeche lub FB:ToJestWDechę w celu szybszego ustalania szczegółów.

2. Po otrzymaniu pełnego obrazu zamówienia w ciągu trzech dni roboczych tojestwdeche.pl prześle na adres elektroniczny zamawiającego wycenę oraz przybliżony termin realizacji.

3. Na podstawie otrzymanej wyceny Klient składa zamówienie przez wysłanie informacji zwrotnej o zaakceptowaniu warunków realizacji zamówienia.

4. Brak potwierdzenia przez Klienta warunków realizacji jest jednoznaczny z rezygnacją i anulowaniem zamówienia.

5. Warunkiem podjęcia realizacji zamówienia jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości zamówienia w terminie do 3 dni na numer konta i dane podane przez tojestwdeche.pl

6. Klient ma prawo do 1 darmowej zmiany w projekcie – o ile etap pracy na to jeszcze pozwala. Każda kolejna zmiana jest płatna. Kwota ta jest ustalana indywidualnie.

7. Z chwilą zaksięgowania zadatku przez tojestwdeche.pl przesłane zostają do Klienta szczegóły realizacji czyli : potwierdzenie przyjęcia zamówienia, termin realizacji, prośbą o dane umożliwiające wysyłkę – uważa się wówczas Umowę za zawartą.

8. Wysyłka nastąpi niezwłocznie po zaksięgowaniu pozostałej kwoty zamówienia.

9. W przypadku produktów spersonalizowanych Klientowi nie przysługuje prawo do zwrotu zgodnie z Ustawą o prawach konsumenckich:

Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

(…)

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego

zindywidualizowanych potrzeb;

Formularz kontaktowy i nasze dane:


Przykładowe zamówienia


Koszyk
Przewijanie do góry